Draw Schedule

 ABCD
Draw 1
Fri 7/12
8:00am MST
3220
(101) OC Sparkles vs. Gallagher
W→110, L→201
3221
(102) Forged In Fire vs. Sheet Disturbers!
W→110, L→201
3222
(103) Manqu Qhapaq vs. I Mack A Massive TARDIS
W→111, L→202
3223
(104) Hack Sabbath vs. Kauffman
W→112, L→203
Draw 2
Fri 7/12
10:15am MST
3224
(105) Burnt Ends vs. Mina
W→113, L→204
3225
(106) LeClair vs. Green Chile Cheeseburgers
W→114, L→205
3226
(107) John Assand Team vs. Irma Bound!
W→115, L→206
3227
(108) Whatacurler vs. Broomstackers
W→116, L→207
Draw 3
Fri 7/12
12:30pm MST
3228
(109) Donaldson vs. The Tribe
W→117, L→208
3229
(111) It's A Dry Heat vs. I Mack A Massive TARDIS
W→118, L→203
3230
(110) Sheet Disturbers! vs. Gallagher
W→118, L→301
3231
(201) Forged In Fire vs. OC Sparkles
W→209, L→401
Draw 4
Fri 7/12
3:30pm MST
3232
(112) Hack Sabbath vs. Steam Punks
W→119, L→202
3233
(113) We The North vs. Burnt Ends
W→119, L→205
3234
(114) LeClair vs. Drawing A Blank
W→120, L→204
3235
(115) Tait vs. John Assand Team
W→120, L→207
Draw 5
Fri 7/12
5:45pm MST
3236
(116) Broomstackers vs. Caulk Asians
W→121, L→208
3237
(117) Ramjet Thunderrod Curling vs. The Tribe
W→121, L→206
3238
(203) Kauffman vs. I Mack A Massive TARDIS
W→210, L→402
 
Draw 6
Fri 7/12
8:00pm MST
3239
(202) Manqu Qhapaq vs. Steam Punks
W→209, L→401
3240
(204) Mina vs. Drawing A Blank
W→210, L→402
3241
(207) Whatacurler vs. John Assand Team
W→212, L→404
3242
(205) Green Chile Cheeseburgers vs. We The North
W→211, L→403
Draw 7
Sat 7/13
8:00am MST
3243
(206) Irma Bound! vs. Ramjet Thunderrod Curling
W→211, L→403
3244
(208) Donaldson vs. Caulk Asians
W→212, L→404
3245
(119) Burnt Ends vs. Hack Sabbath
W→122, L→302
3246
(118) Sheet Disturbers! vs. It's A Dry Heat
W→122, L→302
Draw 8
Sat 7/13
10:15am MST
3247
(401) Forged In Fire vs. Steam Punks
W→`405
3248
(120) Tait vs. LeClair
W→123, L→303
3249
(121) Broomstackers vs. The Tribe
W→123, L→301
3250
(402) Kauffman vs. Drawing A Blank
W→405
Draw 9
Sat 7/13
1:15pm MST
3251
(404) Whatacurler vs. Donaldson
W→406
3252
(403) Green Chile Cheeseburgers vs. Irma Bound!
W→406
3253
(209) Manqu Qhapaq vs. OC Sparkles
W→213
3254
(210) Mina vs. I Mack A Massive TARDIS
W→213
Draw 10
Sat 7/13
3:30pm MST
3255
(301) The Tribe vs. Gallagher
W→303
3256
(211) We The North vs. Ramjet Thunderrod Curling
W→214
  3257
(212) John Assand Team vs. Caulk Asians
W→214
Semifinals 3rd & 4th Events
Sun 7/14
7:30am MST
3258
(302) Burnt Ends vs. It's A Dry Heat
W→304
3259
(405) Kauffman vs. Forged In Fire
W→407
3260
(303) Tait vs. The Tribe
W→304
3261
(406) Donaldson vs. Irma Bound!
W→407
Semifinals 1st & 2nd Events
Sun 7/14
9:45am MST
3262
(213) I Mack A Massive TARDIS vs. OC Sparkles
W→215
3263
(122) Hack Sabbath vs. Sheet Disturbers!
W→124
3264
(214) John Assand Team vs. Ramjet Thunderrod Curling
W→215
3265
(123) Broomstackers vs. LeClair
W→124
Finals
Sun 7/14
12:45pm MST
3266
(407) Irma Bound! vs. Forged In Fire
3267
(215) Ramjet Thunderrod Curling vs. I Mack A Massive TARDIS
3268
(124) Sheet Disturbers! vs. Broomstackers
3269
(304) It's A Dry Heat vs. The Tribe