Draw Schedule

 Sheet ASheet BSheet CSheet D
1
Thu 11/30
8:00am MST
(101) Nutmeg vs. Denver I
W→117, L→201
(102) Blackhawk vs. Albany I
W→117, L→201
(103) Milwaukee vs. TCC
W→118, L→202
(104) Hibbing vs. Mayfield
W→118, L→202
2
Thu 11/30
10:15am MST
(105) Cape Cod vs. Granite
W→119, L→203
(106) Kettle Moraine I vs. Waltham
W→119, L→203
(107) Schnectady vs. Coyotes
W→120, L→204
(108) Green Mountain vs. Arden Hills
W→120, L→204
3
Thu 11/30
1:30pm MST
(109) Bowling Green vs. Denver II
W→121, L→205
(110) Ardsley vs. Detroit
W→121, L→205
(111) Plainfield II vs. Racine
W→122, L→206
(120) Albany II vs. St Paul
W→122, L→206
4
Thu 11/30
3:45pm MST
(113) Philadelphia vs. Green Bay
W→123, L→207
(114) Rochester vs. 4 Seasons
W→123, L→207
(115) Plainfield I vs. Kettle Moraine II
W→124, L→208
(116) Madison vs. Chicago
W→124, L→208
5
Fri 12/1
7:00am MST
(120) Coyotes vs. Green Mountain
W→126, L→302
(204) Arden Hills vs. Schnectady
W→210, L→402
(205) Bowling Green vs. Ardsley
W→211, L→403
(121) Denver II vs. Detroit
W→127, L→303
6
Fri 12/1
9:15am MST
(118) TCC vs. Mayfield
W→125, L→301
(202) Milwaukee vs. Hibbing
W→209, L→401
(123) Philadelphia vs. 4 Seasons
W→128, L→304
(207) Green Bay vs. Rochester
W→212, L→404
7
Fri 12/1
12:30pm MST
(124) Madison vs. Kettle Moraine II
W→128, L→304
(208) Chicago vs. Plainfield I
W→212, L→404
(117) Nutmeg vs. Albany I
W→125, L→301
(201) Denver I vs. Blackhawk
W→209, L→401
8
Fri 12/1
2:45pm MST
(206) Racine vs. St Paul
W→211, L→403
(122) Plainfield II vs. Albany II
W→127, L→303
(119) Kettle Moraine I vs. Granite
W→126, L→302
(203) Waltham vs. Cape Cod
W→210, L→402
9
Sat 12/2
8:30am MST
(127) Detroit vs. Plainfield II
W→130, L→216
(125) TCC vs. Nutmeg
W→129, L→214
(126) Green Mountain vs. Kettle Moraine I
W→129, L→213
(128) 4 Seasons vs. Madison
W→130, L→215
10
Sat 12/2
10:45am MST
(209) Milwaukee vs. Denver I
W→213
(211) Bowling Green vs. St Paul
W→215
(210) Arden Hills vs. Cape Cod
W→214
(212) Green Bay vs. Chicago
W→216
11
Sat 12/2
1:00pm MST
(404) Rochester vs. Plainfield I
W→406
(402) Schnectady vs. Waltham
W→405
(401) Hibbing vs. Blackhawk
W→405
(403) Ardsley vs. Racine
W→406
12
Sat 12/2
4:00pm MST
(303) Denver II vs. Albany II
W→306
(301) Mayfield vs. Albany I
W→305
(304) Philadelphia vs. Kettle Moraine II
W→306
(302) Coyotes vs. Granite
W→305
13
Sat 12/2
6:15pm MST
(214) TCC vs. Arden Hills
W→217
(216) Detroit vs. Chicago
W→218
(215) 4 Seasons vs. St Paul
W→218
(213) Green Mountain vs. Milwaukee
W→217
14
Sun 12/3
7:30am MST
(405) 4th Event Semi Final
Hibbing vs. Schnectady
W→407
(406) 4th Event Semi Final
Rochester vs. Ardsley
W→407
(305) 3rd Event Semi Final
Mayfield vs. Granite
W→307
(306) 3rd Event Semi Final
Albany II vs. Kettle Moraine II
W→307
15
Sun 12/3
9:45am MST
(218) 2nd Event Semi Final
4 Seasons vs. Chicago
W→219
(217) 2nd Event Semi Final
Arden Hills vs. Green Mountain
W→219
(130) 1st Event Semi Final
Madison vs. Plainfield II
W→131
(129) 1st Event Semi Final
Kettle Moraine I vs. Nutmeg
W→131
16
Sun 12/3
12:45pm MST
(307) 3rd Event Final
Granite vs. Kettle Moraine II
(131) 1st Event Final
Madison vs. Nutmeg
(219) 2nd Event Final
Chicago vs. Arden Hills
(407) 4th Event Final
Schnectady vs. Rochester