Sangiovese
Get Your Sheet Together (5-2)
Big Orange Crush (4-3)
Game of Stones (2-2)
Hold 'Em To 1 (1-4)
Draw 3 - Winner: Big Orange Crush (6 - 4)
Fri 8/30 11:30am PDT - Sheet 2
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
X |
4 |
| | 1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
X |
6 |
Draw 3 - Winner: Get Your Sheet Together (6 - 4)
Fri 8/30 11:30am PDT - Sheet 5
Team | H |
---|
| * | 2 |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
X |
X |
6 |
| | 0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
X |
X |
4 |
Draw 7 - Winner: Game of Stones (6 - 4)
Fri 8/30 9:30pm PDT - Sheet 1
Team | H |
---|
| * | 1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
X |
X |
4 |
| | 0 |
4 |
1 |
0 |
1 |
0 |
X |
X |
6 |
Draw 7 - Winner: Get Your Sheet Together (6 - 5)
Fri 8/30 9:30pm PDT - Sheet 3
Team | H |
---|
| | 0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
X |
5 |
| * | 1 |
0 |
5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
X |
6 |
Draw 11 - Winner: Game of Stones (7 - 4)
Sat 8/31 11:30am PDT - Sheet 4
Team | H |
---|
| * | 0 |
2 |
4 |
0 |
0 |
1 |
X |
X |
7 |
| | 1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
0 |
X |
X |
4 |
Draw 12 - Winner: Get Your Sheet Together (6 - 5)
Sat 8/31 1:45pm PDT - Sheet 4
Team | H |
---|
| | 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
X |
5 |
| * | 0 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
X |
6 |
Draw 15 (Playoffs) - Winner: Get Your Sheet Together (5 - 4)
Sat 8/31 9:30pm PDT - Sheet 4
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
0 |
1 |
X |
5 |
| | 1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
X |
4 |
Draw 16 (C Bracket Quarterfinals) - Winner: Hold 'Em To 1 (6 - 3)
Sat 8/31 11:45pm PDT - Sheet 4
Team | H |
---|
| * | 2 |
4 |
0 |
0 |
0 |
X |
X |
X |
6 |
| | 0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
X |
X |
X |
3 |
Draw 17: Aa (A Bracket Quarterfinals) - Winner: Get Your Sheet Together (5 - 1)
Sun 9/1 7:00am PDT - Sheet 1
Team | H |
---|
| | 0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
X |
X |
1 |
| * | 1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
1 |
X |
X |
5 |
Draw 17 (B Bracket Playoffs) - Winner: Big Orange Crush (7 - 4)
Sun 9/1 7:00am PDT - Sheet 3
Team | H |
---|
| * | 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
0 |
4 |
| | 0 |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
7 |
Draw 18: Bb (B Bracket Quarterfinals) - Winner: Big Orange Crush (11 - 7)
Sun 9/1 9:15am PDT - Sheet 2
Team | H |
---|
| * | 2 |
2 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
X |
7 |
| | 0 |
0 |
0 |
4 |
2 |
0 |
5 |
X |
11 |
Draw 18: C1 (C Bracket Semifinals) - Winner: Good Curl Gone Bad (7 - 4)
Sun 9/1 9:15am PDT - Sheet 3
Team | H |
---|
| * | 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
0 |
X |
4 |
| | 0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
X |
7 |
Draw 19: A2 (A Bracket Semifinals) - Winner: JEEBalicious (5 - 2)
Sun 9/1 11:30am PDT - Sheet 4
Team | H |
---|
| * | 1 |
0 |
1 |
3 |
0 |
X |
X |
X |
5 |
| | 0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
X |
X |
X |
2 |
Draw 19: B2 (B Bracket Semifinals) - Winner: Big Orange Crush (6 - 3)
Sun 9/1 11:30am PDT - Sheet 5
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
X |
X |
3 |
| | 4 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
X |
X |
6 |
Draw 20: Bf (B Bracket Finals) - Winner: Cheese Curls (8 - 6)
Sun 9/1 1:45pm PDT - Sheet 2
Team | H |
---|
| | 0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
0 |
0 |
X |
8 |
| * | 0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
2 |
X |
6 |
Draw 20: 3p (Third Place Game) - Winner: Team Raju (7 - 3)
Sun 9/1 1:45pm PDT - Sheet 5
Team | H |
---|
| | 0 |
0 |
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
X |
3 |
| * | 2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
X |
7 |